Baklažāni

atlaizucentrs.com

Instructions

Stāsts

Arābu rakstnieki liecina, ka jau 9. gadsimtā baklažānus kultivēja Āfrikā, it sevišķi tagadējās Ēģiptes un Alžīras teritorijā. Baklažāni kultivēti Polinēzijas salās, kur tie sastopami arī savvaļā. Baklažāni tika stādīti pie katras dzīvojamās būdiņas, un ...(Tāļāk...)

Namamātes ievērībai

Gatavojot pildītus baklažānus, tie ar asu nazi jāpārgriež uz pusēm un malās jāiegriež, jo, termiski apstrādājot, miza lobās un plaisā....(Tāļāk...)

Receptes

Nomazgātus baklažānus izcep bez taukiem, noņem mizu, mīkstumu sakapā, pieliek sāli, melnos maltos piparus, sīki sagrieztus sīpolus un pētersīļu zaļumus un samaisa. Pēc tam uzliek uz šķīvja un virsū uzkaisa sīki sagrieztus sīpollokus. Ikriem var pielikt nedaudz augu. (Tāļāk...)

Grilled Eggplant Sandwich

Preheat grill to medium heat. Add olive oil, garlic, salt, and fresh ground pepper and ½ teaspoon fresh chopped basil to small bowl. Stir to combine. Brush both sides of eggplant slices with olive oil mixture. Grill eggplant over direct heat, 3 minutes per side.

(Tālāk ...)

Įdarytas baklažanas

Prisipažįstu. Pirmą kartą dariau ką nors su baklažanu apskritai. Iki tol jis man reiškė tik spalvą. Ir gaminau taip dalinai iš nuojautos. Ne pagal konkretų receptą. Rezultate, nežinau, ar turėjo būti kas tai panašaus, bet buvo skanu. Užskaitau kaip pavykusį gaminį.

(Tālāk ...)