BULGARIŠKAI MARINUOTI SVOGŪNAI

Svogūnai nulupami, galiukai nupjaunami ir sudedami į stiklainį. Į tarpus priberiama prieskonių, druskos ir užpilama verdančiu marinatu. Užsukama dangteliu ir laikoma vėsiai.

(Tālāk ...)

 

smscredit.lv

ONION RINGS

Combine flour and beer in a large bowl, blending thoroughly. Cover and allow batter to sit at room temperature for at least 3 hours. Afterwards gently stir in the sugar and salt. Cut onions into one-fourth inch or larger (depending upon preference) slices. Separate slices into rings. Heat shorting to 375 degrees F. (You ...

(Tālāk ...)

Stāsts

Par ķiplokiem, tāpat kā par sīpoliem, mums atgādina uzraksti uz Heopsa piramīdas: ar tiem ēdināja šīs piramīdas cēlājus vergus. No seniem laikiem ķiplokus audzē Ķīnā. Ne jau gadījuma rakstura dēļ tie ķīniešu ābecē atveidoti ar vienu zīmi star ... (Tāļāk...)

Namamātes ievērībai

Sīpoli dalās sīvajos, pussīvajos un saldajos, pie tam interesanti atzīmēt, ka saldie sīpoli satur mazāk cukuru nekā sīvie sīpoli. Sīvie sīpoli ir bagātāki arī ar ēteriskajām vielām. Sīvus sīpolus ... (Tāļāk...)

Receptes

Sieru un cieti vārītu olu sagriež kubiņos, samaisa ar lokiem un liek šķīvī, kur saspaidīti ķiploki ar sāli. Visu labi samaisa, pārlej ar majonēzi un ļauj 30 minūtes pastāvēt ... (Tāļāk...)